Pasja do piękna ...

SZTUKI I SZYCIA JEST MOJĄ SIŁĄ NAPĘDOWĄ.

Nazywam się Ludmiła Słotwińska i od lat zajmuję się krawiectwem. Po wielu przygodach postanowiłam pójść na swoje i tak oto odnalazłam w sobie Madam Shears.
Pracownia Madam Shears powstała z miłości oraz pasji i tak też podchodzę do swojej pracy. Tu znalazłam swoje miejsce na ziemi i robię to, co kocham. Jako marka autorska dbam, aby produkty Madam Shears spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Wszystkie kreacje wykonuję osobiście i są one niepowtarzalne. Szyję w duchu Haute Couture, dlatego możesz mieć pewność, że usługa którą oferuję jest najwyższej jakości.

Inspiracją dla mnie jesteście Wy,

WASZA NATURA - SUBTELNA, DELIKATNA Z PAZUREM.

Moją misją jest tworzenie wysokiej jakości sukien ślubnych, które wykonuję z wielką miłością i dbałością o najmniejszy szczegół. Szycie jest moją pasją i tak też podchodzę do swojej pracy. Jestem małą firmą, przez co praca jest ściśle związana z moim życiem prywatnym. Pracownia Madam Shears to miejsce o nietypowym klimacie cechuje je kameralność i rodzinna atmosfera. Mieści się we Wrocławiu, gdzieś między szafą a oknem w moim Domu. Tutaj dzieją się cuda i tworzone są kreacje jedyne w swoim rodzaju właśnie dla Ciebie.

Szycie sukni ślubnej to nie jest zwykła transakcja handlowa, to coś więcej. Współpracę zaczynamy od rozmowy o Twoich potrzebach i marzeniach, omawiamy materiały i wszystkie pomysły. Pokażę Ci mój świat, nieco inny od Twojego, pełen tkanin, koronek, koralików, gumek, tasiemek oraz szelestu tiuli. Zadbam abyś czuła się w nim komfortowo. Razem wyczarujemy Twoją idealną i wymarzoną suknię ślubną.

Do zobaczenia.